Захворювання шкіри – Санаторій Авангард

  • Нейродерміт
  • Псоріаз
  • Трофічні виразки
 Шкірні захворювання – проблема сучасного світу з його забрудненою атмосферою, шкідливими викидами та іншими провокуючими факторами. Дерматологічні захворювання характеризуються зовнішніми проявами, а це приносить людині відчутний дискомфорт. Як правило, всі вони успішно піддаються лікуванню. Однак, для того, щоб назавжди закріпити результат, необхідно якісне санаторне оздоровлення.

При виборі санаторію для лікування подібних захворювань, звертайте увагу на установа з дерматологічних статусом – саме там вам зможуть надати професійну лікарську допомогу.

Показаннями для проходження санаторної програми по лікуванню дерматологічних захворювань є: атопічний дерматит, псоріаз, кропив’янка, вітіліго, себорейний дерматит, червоний плоский лишай, шкірні наслідки хімічних і термічних опіків, епідермоліз і так далі. Слід особливо відзначити, що протипоказанням до санаторного лікування є захворювання в гострій стадії.

У профілактиці дерматозів використовуються класичні санаторні методи, такі як грязелікування, бальнеотерапія, кліматотерапія, очисні процедури, фізіотерапія, прийом мінеральної води. Комплексне застосування даних методів дає відмінний результат.